ОБЈАВЕНА СНИМКА: 47 годишен адвокат ја y6и својата поранешна девојка (27), па си го одзеде животот

ОБЈАВЕНА СНИМКА: 47 годишен адвокат ја y6и својата поранешна девојка (27), па си го одзеде животот

27-годишна жена настрада од рацете на нејзиниот поранешен партнер во Бразил, покажува безбедносна камера која го снимила моментот на ybиcтвото.

На видеото, 47-годишниот Висенте Ногуеира првично се гледа како мирно разговара со 27-годишната Микеле до Насименто додека таа ги товари торбите во нејзиниот автомобил.

Се чини дека 47 годишникот, всушност, и помага на 27 годишната жена без никакво навестување за тоа што ќе следи во следните неколку секунди, кога адвокатот се приближува до автомобилот во кој влегла Микеле и ја зacтpeлал двапати во главата.

Како што пренесуваат бразилските медиуми, 47-годишникот потоа го вперил пишт олот кон себе и се застpeлал.

Полицајците кои го водат случајот што се случи во четвртокот засега не стигнале до мотивот на 47-годишниот маж, откривајќи го само тоа дека ја чекал во гаражата каде се случило ybbиството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *