НОВ ХОРОР ВО ГО ПОТРЕСЕ БАЛКАНОТ, ЖРТВАТА Е 20-ГОДИШНА ДЕВОЈКА: Прво била силувана, па убиена

Тело на 20-годишна девојка пронајдено е денеска во стан на улицата Мадридска во главниот град на Србија, Белград.

Како што објавија српските медиуми, констатирано е дека девојката прво била силувана, а потоа убиена.

Телото на убиената девојка го пронашла нејзината сестра.

Полицијата и екипите на Брзата помош во моментов се наоѓаат на местото на злосторството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *