Ужас во Скопје: Обид за cилyвaњe на 26-годишна девојка

Ужас во Скопје: Обид за cилyвaњe на 26-годишна девојка

На 25.02.2023 во 12:30 часот 26-годишна скопјанка пријавила дека на 24.02.2023 околу 20:50 часот на подрачјето на Бит Пазар едно лице се обидело да изврши oбљyбa, но не успеало.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *