Ова е медицинската сестра која продаваше дрога во болница: Откриен еден детаљ, полицијата се шокирала кога слушнале што направила

Ова е медицинската сестра која продаваше дрога во болница: Откриен еден детаљ, полицијата се шокирала кога слушнале што направила Полицајците од зависничката дознале дека здравствената работничка М.П продава синтетичка дрога, …

Ова е медицинската сестра која продаваше дрога во болница: Откриен еден детаљ, полицијата се шокирала кога слушнале што направила Read More

УЖАС во угостителски објект во Македонија: Двајца браќа прободеле маж со нож и со пиштол го мавале по глава

Сите детали во продолжение после рекламата. Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против двајца браќа од Батинци за кои постои основано сомнение дека сториле кривично дело „насилство“. …

УЖАС во угостителски објект во Македонија: Двајца браќа прободеле маж со нож и со пиштол го мавале по глава Read More

АПЛИЦИРАЈТЕ – Се бараат 400 луѓе без работно искуство да се вработат на државно

АПЛИЦИРАЈТЕ – Се бараат 400 луѓе без работно искуство да се вработат на државно Јавното претпријатие за стопанисување со шумите во државна сопственост објави оглас за вработување на 407 сезонски …

АПЛИЦИРАЈТЕ – Се бараат 400 луѓе без работно искуство да се вработат на државно Read More