BOHPEДНА ВЕСТ: Полицијата на нозе – Исчезна малолетно момче, ова се деталите!

BOHPEДНА ВЕСТ: Полицијата на нозе – Исчезна малолетно момче, ова се деталите! Братот на 26-годишно момче од Скопје вчера пријавил во полиција дека тој се оддалечил од нивниот дом, соопшти …

BOHPEДНА ВЕСТ: Полицијата на нозе – Исчезна малолетно момче, ова се деталите! Read More

(ВИДЕО) Глад во Јемен: Деветгодишната Салва тежи само шест килограми

(ВИДЕО) Глад во Јемен: Деветгодишната Салва тежи само шест килограми Обединетите нации велат дека по осум години граѓанска војна, на мнозинството Јеменци очајно им е потребна помош. Јемен е меѓу …

(ВИДЕО) Глад во Јемен: Деветгодишната Салва тежи само шест килограми Read More

(ВИДЕО) Тепачка на наставник и ученик за мобилен телефон – ИHЦИДЕHTOT се случил во училиште во Смедерево

(ВИДЕО) Тепачка на наставник и ученик за мобилен телефон – ИHЦИДЕHTOT се случил во училиште во Смедерево. На социјалните мрежи е објавена снимката од инцидентот што се случи во понеделникот …

(ВИДЕО) Тепачка на наставник и ученик за мобилен телефон – ИHЦИДЕHTOT се случил во училиште во Смедерево Read More

Вонредна вест: Пукотници во Тетово, две лица итно пренесени во болница

Целата содржина продолжува после рекламата. Текстот во продолжение после рекламата. Вонредна вест: Пукотници во Тетово, две лица итно пренесени во болница Тетовската полиција извести дека вчера во 11.20 часот на …

Вонредна вест: Пукотници во Тетово, две лица итно пренесени во болница Read More