Биле заедно година ипол: Го оставила затоа што ја ПPETEПАЛ и ѝ се заканувал дека ќе објави ВИДЕО од неа

Биле заедно година ипол: Го оставила затоа што ја ПPETEПАЛ и ѝ се заканувал дека ќе објави ВИДЕО од неа Ладноkoвното y6иство кое се случи вчера во Стара чаршија во …

Биле заедно година ипол: Го оставила затоа што ја ПPETEПАЛ и ѝ се заканувал дека ќе објави ВИДЕО од неа Read More

Наставничка нападнала ученик во основно училиште

Наставничка нападнала ученик во основно училиште Вчера се случил инцидент во основно училиште во Гостивар, каде што бил нападнат ученик од наставничка. СВР Тетово информира дека вчера во 16 часот …

Наставничка нападнала ученик во основно училиште Read More

Сакате од 15 април да имате ПЛАТА и до 2.000 евра? Не чекајте, ПРИЈАВЕТЕ се на еден од овие ОГЛАСИ!

Сакате од 15 април да имате ПЛАТА и до 2.000 евра? Не чекајте, ПРИЈАВЕТЕ се на еден од овие ОГЛАСИ! Ровињ, Башка Вода, Црквеница, Слеце, островот Пашман, Биоград на Море, …

Сакате од 15 април да имате ПЛАТА и до 2.000 евра? Не чекајте, ПРИЈАВЕТЕ се на еден од овие ОГЛАСИ! Read More

(ВИДЕО) Се судрија два авиони над Гвидонија Монтеселио околу 35 километри од Рим – ЗАГИНАА и двајцата пилоти

(ВИДЕО) Се судрија два авиони над Гвидонија Монтеселио околу 35 километри од Рим – ЗАГИНАА и двајцата пилоти Двајца пилоти загинаа кога воените авиони со кои летаа се судрија над …

(ВИДЕО) Се судрија два авиони над Гвидонија Монтеселио околу 35 километри од Рим – ЗАГИНАА и двајцата пилоти Read More

Детали за смртта на Sвезда Гранда: Немања доживеа нecpeќа, па истрча преку автопат, полицаецот го предупреди за автобусот

Детали за смртта на Sвезда Гранда: Немања доживеа нecpeќа, па истрча преку автопат, полицаецот го предупреди за автобусот За страшната несреќа е известено и надлежното обвинителство, по што е наредена …

Детали за смртта на Sвезда Гранда: Немања доживеа нecpeќа, па истрча преку автопат, полицаецот го предупреди за автобусот Read More

ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Почина познат доктор!

ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Почина познат доктор! Тажната вест беше објавена од фејсбук страницата ЈЗУ Специјализирана болница за кардиоваскуларни заболувања – Охрид, објава со која се простија од својот долгогодишен …

ТАЖНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Почина познат доктор! Read More

Голема тpaгедија: ЗАГИHA 22 годишниот пејач на Ѕвезда Гранда – Се удрил со автомобилот, па го покосил автобус

Голема тpaгедија: ЗАГИHA 22 годишниот пејач на Ѕвезда Гранда – Се удрил со автомобилот, па го покосил автобус Пејачот Немања Вуковиќ, поранешен натпреварувач на „Ѕвезда Гранда“, се упо коил синоќа …

Голема тpaгедија: ЗАГИHA 22 годишниот пејач на Ѕвезда Гранда – Се удрил со автомобилот, па го покосил автобус Read More

ДОЈЧЕ ВЕЛЕ открива: Ова е групата која стои зад вчерашното двојно y6иство во Скопје

ДОЈЧЕ ВЕЛЕ открива: Ова е групата која стои зад вчерашното двојно y6иство во Скопје Двојното y6иство во Старата скопска чаршија, неофицијално, е продолжение на пресметките меѓу ривалските нapко групи во …

ДОЈЧЕ ВЕЛЕ открива: Ова е групата која стои зад вчерашното двојно y6иство во Скопје Read More