НАЈПОЗНАТИОТ СРПСКИ ПЕЈАЧ ЈАВНО ПРИЗНА: „Јас сум геј“

НАЈПОЗНАТИОТ СРПСКИ ПЕЈАЧ ЈАВНО ПРИЗНА: „Јас сум геј“ Младиот пејач сними спот со јутјуберката Леа Станковиќ Српскиот претставнк на Евровизија оваа година сними видео со јутјуберката Леа Станковиќ, што предизвика …

НАЈПОЗНАТИОТ СРПСКИ ПЕЈАЧ ЈАВНО ПРИЗНА: „Јас сум геј“ Read More

Двајца српски тинејџери y6иени – Едниот е роднина на познат пејач

Двајца српски тинејџери y6иени – Едниот е роднина на познат пејач Двајца српски тинејџери се y6иени во понеделникот во Копенхаген кога од непознати причини биле нападнати од група млади мажи. …

Двајца српски тинејџери y6иени – Едниот е роднина на познат пејач Read More

OГРОМНА ТАГА – Почина познатиот актер

OГРОМНА ТАГА – Почина познатиот актер Српскиот актер Танасие Узуновиќ почина на 81-годишна возраст на Клиниката за итна медицина ВМА, објави „Блиц“. Узуновиќ неколку дена лежел на ВМА. Танасие Узуновиќ …

OГРОМНА ТАГА – Почина познатиот актер Read More

Страшна вест ја потресе Македонија: Мебел падна врз 16 месечно бебе, родителите добија кривична пријава

Деталите во продолжение после рекламата. Страшна вест ја потресе Македонија: Мебел падна врз 16 месечно бебе, родителите добија кривична пријава ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА. Струшката полиција …

Страшна вест ја потресе Македонија: Мебел падна врз 16 месечно бебе, родителите добија кривична пријава Read More

Додека не објавив, никој не знаеше за „Трикафта“, но сè уште не го добив лекот, вели младиот Игор

Додека не објавив, никој не знаеше за „Трикафта“, но сè уште не го добив лекот, вели младиот Игор Игор Пехчевски, пациент со цистична фиброза, кој преку фотографии од болнички кревет …

Додека не објавив, никој не знаеше за „Трикафта“, но сè уште не го добив лекот, вели младиот Игор Read More

ЛИЛА ИСКРЕНО ЗА БOPБАТА СО PAKOT: Го победив – На моменти се смеам гласно, па ќе ми надојдат солзи…

ЛИЛА ИСКРЕНО ЗА БOPБАТА СО PAKOT: Го победив – На моменти се смеам гласно, па ќе ми надојдат солзи… „И додека некои мислеа дека во Истанбул сум на шопинг, јас …

ЛИЛА ИСКРЕНО ЗА БOPБАТА СО PAKOT: Го победив – На моменти се смеам гласно, па ќе ми надојдат солзи… Read More

ВАЖНА ВЕСТ за сите кои имаат банкарски СМЕТКИ – Еве што ќе се случи со ПРОВИЗИИТЕ!

ВАЖНА ВЕСТ за сите кои имаат банкарски СМЕТКИ – Еве што ќе се случи со ПРОВИЗИИТЕ! Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи се предвидува банките и штедилниците …

ВАЖНА ВЕСТ за сите кои имаат банкарски СМЕТКИ – Еве што ќе се случи со ПРОВИЗИИТЕ! Read More

СЕМЕЈНА ДРАМА ВО МАКЕДОНИЈА: Баба и дедо си го истепале 27 годишниот поранешен зет!

СЕМЕЈНА ДРАМА ВО МАКЕДОНИЈА: Баба и дедо си го истепале 27 годишниот поранешен зет! Дваесет и седумгодишен тетовец вчера (9 март) во 10 часот и 55 минути во СВР Тетово …

СЕМЕЈНА ДРАМА ВО МАКЕДОНИЈА: Баба и дедо си го истепале 27 годишниот поранешен зет! Read More

УЖAC: Дететото постојано ни го тепаат, низ солзи се жали мајка од Штип (ВИДЕО)

УЖAC: Дететото постојано ни го тепаат, низ солзи се жали мајка од Штип (ВИДЕО) Низ солзи, длабоко вознемирена, Фетија Јусуф се жали дека нејзиниот седмооделенец синот Елвис постојано бил мета …

УЖAC: Дететото постојано ни го тепаат, низ солзи се жали мајка од Штип (ВИДЕО) Read More

Се извинувам што преживеав, вели 17-годишната Василка која низ дупка се извлече од возот

Се извинувам што преживеав, вели 17-годишната Василка која низ дупка се извлече од возот Сведоштво на преживеана 17-годишна девојка, која била во ресторанот во вториот вагон на патничкиот воз кој …

Се извинувам што преживеав, вели 17-годишната Василка која низ дупка се извлече од возот Read More