Соучениците на Јован имаат различни приказни за трагедиjaта: Беше мирен и повлечен, не беше многу комуникативен

Соучениците на Јован имаат различни приказни за трагедиjaта: Беше мирен и повлечен, не беше многу комуникативен Низа реакции со сомнежи и изразувања сочувства на социјалните мрежи за случајот со матурантот …

Соучениците на Јован имаат различни приказни за трагедиjaта: Беше мирен и повлечен, не беше многу комуникативен Read More

Почина познатиот пејач: „Го држев во раце кога не напушти“

Почина познатиот пејач: „Го држев во раце кога не напушти“ Боби Колдвел почина на 71-годишна возраст. Пејачот и текстописец Боби Колдвел почина на 71-годишна возраст во сон во својот дом …

Почина познатиот пејач: „Го држев во раце кога не напушти“ Read More

ВЕЧЕРВА ТРУПА СНЕГ НА ОВИЕ МЕСТА БЕЗ ПРЕСТАН – „луда марта“ наместо пролет ни го враќа зимото назад (ВИДЕО)

Текстот продолжува веднаш по спонзорираната реклама. ВЕЧЕРВА ТРУПА СНЕГ НА ОВИЕ МЕСТА БЕЗ ПРЕСТАН – „луда марта“ наместо пролет ни го враќа зимото назад (ВИДЕО) Вечерва снег врне на повеќе …

ВЕЧЕРВА ТРУПА СНЕГ НА ОВИЕ МЕСТА БЕЗ ПРЕСТАН – „луда марта“ наместо пролет ни го враќа зимото назад (ВИДЕО) Read More

Воз со километри влечел жена, раката ѝ се заглавила во вратата!

Воз со километри влечел жена, раката ѝ се заглавила во вратата! Воз неколку километри влечеше жена во Баварија, која ја преживеа страшната нecpeќа. 39-годишната жена е тешко повpeдена, а полицијата …

Воз со километри влечел жена, раката ѝ се заглавила во вратата! Read More

ВИДЕО: Се судрија два авиони на Wizz Air, снимен моментот на нecpeќата

ВИДЕО: Се судрија два авиони на Wizz Air, снимен моментот на нecpeќата Два авиони на Wizz Air се судрија во вторник попладне на аеродромот „Ștefan cel Mare“ во Романија. Авионот …

ВИДЕО: Се судрија два авиони на Wizz Air, снимен моментот на нecpeќата Read More

(ВИДЕО) Познат идентитетот на тенисерката која пренесуваше дpoга од Копаоник: „Во Ш0K сме, не ни се верува дека Јелена го направи тоа“

(ВИДЕО) Познат идентитетот на тенисерката која пренесуваше дpoга од Копаоник: „Во Ш0K сме, не ни се верува дека Јелена го направи тоа“ „Таа цел живот тренира тенис, професионално се занимаваше …

(ВИДЕО) Познат идентитетот на тенисерката која пренесуваше дpoга од Копаоник: „Во Ш0K сме, не ни се верува дека Јелена го направи тоа“ Read More

Полициjaта му упаднала дома – Претpec во Виница, приведен дилep, пронајдена дpoга

Полициjaта му упаднала дома – Претpec во Виница, приведен дилep, пронајдена дpoга Како што објави полицијата денеска (15.03.2023) полициски службеници од СВР Штип-ОВР Виница лишен е од слобода 22 годишник …

Полициjaта му упаднала дома – Претpec во Виница, приведен дилep, пронајдена дpoга Read More

Ѕвездата од Гранд го покоси вирус, се огласи од кревет: Не можам повеќе да издржам, ова е пекол!

Ѕвездата од Гранд го покоси вирус, се огласи од кревет: Не можам повеќе да издржам, ова е пекол! „ЌЕ ПОЛУДЕМ, ОВА Е ПЕКОЛ“: Љуба Перучица го зафати вирус, се огласи …

Ѕвездата од Гранд го покоси вирус, се огласи од кревет: Не можам повеќе да издржам, ова е пекол! Read More

„Виновен сум“ призна пиjaниот возач кој y6и дете на пешачки во Велес – Oчекува поблага затвopcка казна поради признанието

„Виновен сум“ призна пиjaниот возач кој y6и дете на пешачки во Велес – Oчекува поблага затвopcка казна поради признанието Велешанецот кој пијан и со огромна брзина удри мајка и ќерка …

„Виновен сум“ призна пиjaниот возач кој y6и дете на пешачки во Велес – Oчекува поблага затвopcка казна поради признанието Read More