УБАВИ ВЕСТИ – Средства ќе им бидат префрлени на ОВИЕ македонските граѓани, повисок прилив во април

УБАВИ ВЕСТИ – Средства ќе им бидат префрлени на ОВИЕ македонските граѓани, повисок прилив во април Претседателот на Владата на Република Македонија Димитар Ковачевски, денеска по одржувањето на Советот за …

УБАВИ ВЕСТИ – Средства ќе им бидат префрлени на ОВИЕ македонските граѓани, повисок прилив во април Read More

ОБЈАВЕНА СНИМКА: 47 годишен адвокат ја y6и својата поранешна девојка (27), па си го одзеде животот

ОБЈАВЕНА СНИМКА: 47 годишен адвокат ја y6и својата поранешна девојка (27), па си го одзеде животот 27-годишна жена настрада од рацете на нејзиниот поранешен партнер во Бразил, покажува безбедносна камера …

ОБЈАВЕНА СНИМКА: 47 годишен адвокат ја y6и својата поранешна девојка (27), па си го одзеде животот Read More

ГОЛЕМА ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа (ФОТО)

ГОЛЕМА ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа (ФОТО) Починал Ленс Редик, најпознат по улогите во ТВ сериите The Wire и филмската франшиза на Џон Вик, дознава TMZ. Имаше …

ГОЛЕМА ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа (ФОТО) Read More

Телма дознава: Од понеделник замрзната цена и на јајцата!

Телма дознава: Од понеделник замрзната цена и на јајцата! Од понеделник се замрзнува и цената на јајцата, велат извори за Телма. Најверојатно претходно нема да има поевтинување како што тоа …

Телма дознава: Од понеделник замрзната цена и на јајцата! Read More

Maлолетници ИCTEПАНИ од таткото на дете што го нападнале – Cите пријавиле во полициja

Maлолетници ИCTEПАНИ од таткото на дете што го нападнале – Cите пријавиле во полиција Родители на две деца вчера во полиција пријавиле дека во училиштето во село Табановце 43-годишниот И.С. …

Maлолетници ИCTEПАНИ од таткото на дете што го нападнале – Cите пријавиле во полициja Read More

Совет на Баба Ванѓа: За да се заштитите од уроци и зли очи, чувајте го ова во вашата куќа

Совет на Баба Ванѓа: За да се заштитите од уроци и зли очи, чувајте го ова во вашата куќа Баба Ванѓа доста често споделуваше кои се тие предмети што им …

Совет на Баба Ванѓа: За да се заштитите од уроци и зли очи, чувајте го ова во вашата куќа Read More

ФОКУС ОТКРИВА: Ова е ПРИЧИНАТА за cмpтта на 20 – годишното момче од Радовиш кое почина откако беше уапceно

ФОКУС ОТКРИВА: Ова е ПРИЧИНАТА за cмpтта на 20 – годишното момче од Радовиш кое почина откако беше уапceно Од преголема количина kokaин почина 20-годишното момче кај кое полицијата најде …

ФОКУС ОТКРИВА: Ова е ПРИЧИНАТА за cмpтта на 20 – годишното момче од Радовиш кое почина откако беше уапceно Read More

Добив отказ додека сум на породилно отсуство, останав дома со бебе без никакви примања, се жали Филимена

Добив отказ додека сум на породилно отсуство, останав дома со бебе без никакви примања, се жали Филимена Филимена Бошковска објави статус на Фејсбук во кој се пожали дека добила отказ …

Добив отказ додека сум на породилно отсуство, останав дома со бебе без никакви примања, се жали Филимена Read More