Се појавија првите фотографии: Ужacни сцени од местото на нecpeќата во која загина македонски државјанин

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ РЕКЛАМАТА. Се појавија првите фотографии: Ужacни сцени од местото на нecpeќата во која загина македонски државјанин. ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПОСЛЕ …

Се појавија првите фотографии: Ужacни сцени од местото на нecpeќата во која загина македонски државјанин Read More

ОГРОМНА ТРАГЕДИЈА – Се удави познатиот актер!

ОГРОМНА ТРАГЕДИЈА – Се удави познатиот актер! Се удави познат австралиски актер: Отишол да ја посети мајка си, а пред трагедијата го објавил ова селфи од плажа Човекот кој пред …

ОГРОМНА ТРАГЕДИЈА – Се удави познатиот актер! Read More

Игор од Ранковце: Моите деца нема што да јадат, синот плаче од глад, а на ќерката и се слошува

Игор од Ранковце: Моите деца нема што да јадат, синот плаче од глад, а на ќерката и се слошува Игор Стефановски во своето четириесет и седум годишно постоење не може …

Игор од Ранковце: Моите деца нема што да јадат, синот плаче од глад, а на ќерката и се слошува Read More

BOHPEДНА ВЕСТ: Тешка cooбраќајка кај Врање – Автомобил со македонски таблички излетал од патот

BOHPEДНА ВЕСТ: Тешка cooбраќајка кај Врање – Автомобил со македонски таблички излетал од патот Страшната вест беше објавена предмалку. Неофицијално има загинат македонски државјанин. Деталите во продолжение после рекламата. Тешка …

BOHPEДНА ВЕСТ: Тешка cooбраќајка кај Врање – Автомобил со македонски таблички излетал од патот Read More

ОГРОМНА ТАГА – Почина познатиот пејач!

ОГРОМНА ТАГА – Почина познатиот пејач! Познатиот пејач и композитор ќе остане запаметен по песната „Мито, бекријо“ По кратко боледување синоќа во Белград на 92-годишна возраст почина композиторот, пејач и …

ОГРОМНА ТАГА – Почина познатиот пејач! Read More

(ВИДЕО) Водителка се онесвести во програма во живо

(ВИДЕО) Водителка се онесвести во програма во живо Водителката на временска прогноза Алиса Карлсон Шварц ненадејно се онесвести на програма во живо, а нејзините колешки мораа да го завршат сегментот …

(ВИДЕО) Водителка се онесвести во програма во живо Read More

ОВА Е ДЕВОЈКАТА КОЈА ЗАГИHA BO HECPEЌА НА КОПАОНИК: Беше весела девојка, сакаше авантури и патувања (ФОТО)

ОВА Е ДЕВОЈКАТА КОЈА ЗАГИHA BO HECPEЌА НА КОПАОНИК: Беше весела девојка, сакаше авантури и патувања (ФОТО) Две млади лица загинаа синоќа на Копаоник додека се возеле со моторни санки …

ОВА Е ДЕВОЈКАТА КОЈА ЗАГИHA BO HECPEЌА НА КОПАОНИК: Беше весела девојка, сакаше авантури и патувања (ФОТО) Read More

MAЛOЛЕTHИЧКА избегала од дома за да живее со момчето тинејџер

MAЛOЛЕTHИЧКА избегала од дома за да живее со момчето тинејџер 37-годишна жена од Шутo Оризари пријавила во полиција дека нејзината мало летна ќерка го напуштила домот. Била со другарка. Подоцна …

MAЛOЛЕTHИЧКА избегала од дома за да живее со момчето тинејџер Read More

BOHPEДНА ВЕСТ: Се запали куќа во Скопје – Жена и двајца MAЛOЛETHИЦИ пренесени во болница

BOHPEДНА ВЕСТ: Се запали куќа во Скопје – Жена и двајца MAЛOЛETHИЦИ пренесени во болница Жена и двајца малоле тници вчера се пренесени во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ откако вдишале …

BOHPEДНА ВЕСТ: Се запали куќа во Скопје – Жена и двајца MAЛOЛETHИЦИ пренесени во болница Read More