Српски ИНФОРМЕР: Таткото на Коста К. денеска се обидел да се самоубие- се залетал со сета сила и удрил со главата во ѕид

Во ќелијата денеска се обидел да се самоубие Владимир К., таткото на малолетниот масовен убиец Коста К.(13) кој уби девет лица во ОУ „Владислав Рибникар“ во Белград, објави попладнево српски …

Српски ИНФОРМЕР: Таткото на Коста К. денеска се обидел да се самоубие- се залетал со сета сила и удрил со главата во ѕид Read More