Голема трагедија на фудбалски натпревар – најмалку 12 загинаа (ВИДЕО)

Голема трагедија на фудбалски натпревар – најмалку 12 загинаа (ВИДЕО) Најмалку 12 луѓе загинаа, а сè уште непознат број се повредени, во навивачко стампедо што синоќа се случи на фудбалски …

Голема трагедија на фудбалски натпревар – најмалку 12 загинаа (ВИДЕО) Read More