Родила дете, па се фрлила од болница – драма на Гинекологија во Скопје, 39 годишна мајка се породила лесно но сакала да се убие

Синоќа 39 годишна тукушто породена мајка се фрлила од први кат на Клиниката за Гинекологија во Клиничкиот центар Мајка Тереза во Скопје. Според сознанијата на Фактор, кои ги потврди и …

Родила дете, па се фрлила од болница – драма на Гинекологија во Скопје, 39 годишна мајка се породила лесно но сакала да се убие Read More

Трагедија во Скопје: Загина малолетничка, откако била прегазена од мерцедес

На 30.06.2023 во 13.45 часот било пријавено дека во Скопје на ул.„Метохиска“ патничко моторно возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки управувано од Р.Н.(45) од Скопје удрило во малолетничка. Во несреќата …

Трагедија во Скопје: Загина малолетничка, откако била прегазена од мерцедес Read More