Полиција/ Принтскрин

Тешка сообраќајна несреќа вечерва во Македонија: Едно лице загина, а едно лице е потешко повредено и итно пренесено во болница

Загина сопатник на мотоцикл, а возачот е потешко е повреден и е пренесен во струмичката болница во тешката сообраќајната несреќа на патот Струмица-Радовиш, на влезот во селото Владевци, на крстосницата …

Тешка сообраќајна несреќа вечерва во Македонија: Едно лице загина, а едно лице е потешко повредено и итно пренесено во болница Read More